HP Baits - Ať to jezdí!

PTAČÍ ZOB - Bisquit s vejci

 
 

Tříděný partikl s bisquitem, pro výrobu vlastních specialit !

Dostupnost Zvolte variantu Naskladnění do 3 prac. dnů Naskladnění do 3 prac. dnů Naskladnění do 3 prac. dnů
Varianta
Měrná cena 74,20 Kč / 1 kg 90 Kč / 1 kg 82,40 Kč / 1 kg
742 Kč 90 Kč 206 Kč od 90 Kč    
Značka Krmiva Hulín
Kategorie Ptačí zoby
 
  • Složení: Celá, drcená, strouhaná, nebo mletá semena. Např. kukuřice, sója, řepka, konopí, tygří ořech, arašidy, len, hrách, obiloviny, čirok, lesknice, proso, atd. Dále hrubě mleté a tříděné suroviny, jako např. bisquitová drť, sušená vejce, toustované, extrudované a jinak tepelně upravené suroviny, přísady pro ryby, aj. 
  • Charakteristika: Směs Ptačí zob si celou vyrábíme sami, takže víme co v ní máme a nejde tedy o překupovaný produkt se stejným názvem, určený jako doplněk výživy pro exotické ptactvo, který se povětšinou v obchodech pro sportovní rybolov nabízí jako rybářská specialita.

Náš Ptačí zob je mnohadruhovou směsí tříděných, drcených semen a surovin, která se třídí na sítech a neobsahuje proto ani velmi jemné, ani velmi hrubé částice. Je proto vhodná jako kompletní surovinový doplněk pro výrobu vlastních boilies, pelet, method mixů, krmítkovek a jiných osobitých receptur.

  • Možnosti použití:  Směs je určena pro vlastní doplnění surovinového základu při výrobě různých výrobků. Zvláště u boilies a pelet dodá těstu hrubší, a kypřejší charakter.

Doporučené dávkování:  cca 20 - 50 %, tj. 200 - 500 g / kg, nebo dle svých zkušeností.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte ptačí zob v suchu a temnu, nejlépe při teplotě do 20 °C, v dobře uzavřených neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala.

Doporučuji spotřebovat nejlépe do konce rybolovné sezóny, nebo max. do 10 měsíců od nákupu, při správném skladování. Sice směs Ptačí zob vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání vonných silic z koření a dalších přírodních složek.

Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody.