HP Baits - Ať to jezdí!

PERNÍKOVÉ KOŘENÍ - originál

 
 

Oblíbené koření dnešních i starých mistrů rybářských !

Dostupnost Zvolte variantu Naskladnění do 3 prac. dnů Naskladnění do 3 prac. dnů Naskladnění do 3 prac. dnů Naskladnění do 3 prac. dnů
Varianta
Měrná cena 190,60 Kč / 1 kg 231 Kč / 1 kg 290 Kč / 1 kg 380 Kč / 1 kg
953 Kč 231 Kč 145 Kč 95 Kč od 95 Kč    
Značka Krmiva Hulín
Kategorie Koření
 
  • Charakteristika:  Jde o vícedruhovou směs pravého, jemně mletého koření, které se používá především v cukrářském a pekárenském průmyslu. Česká výroba, od české firmy! 
  • Použití:  Tato tzv. perníková směs koření, je vynikajícím ochucovadlem do sladkých směsí a těst. Silice obsažené v jednotlivých druzích se ve vodě snadno uvolňují a nesou ve vodě velmi rychle a snadno pachovou stopu, daleko od místa chytání! Výborně stahuje ryby od jara do podzimu.

Obdobnou směs používali naše prababičky při pečení domácího perníku a ještě s větší oblibou jim ho brali staří rybáři do těsta na ryby!  

  • Dávkování:  Obecně stačí na 10 kg suché směsi asi 100 - 200 gramů koření. Hodně ale záleží na složení surovin a jejich přirozeném aroma. Začněte napřed na spodní hranici dávkování, dobře směs promíchejte a popřípadě přidat pak můžete kdykoliv. 

Nepoužívejte do potravin, není baleno ve sterilním prostředí !

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v uzavřených PVC obalech, v suchu a chladu, do cca 18 °C a spotřebujte nejlépe do 6 měsíců.