HP Baits - Ať to jezdí!

Moučka Oplatková - BISQUIT MOUČKA - jemná

 
 

Vynikající surovina, plastifikátor i pojivo do jakýchkoliv směsí !

Perfektní zchutňovadlo pro ryby - výrazně zvyšuje vnadící efekt!

 

Dostupnost Zvolte variantu Naskladnění do 3 prac. dnů Naskladnění do 3 prac. dnů Naskladnění do 3 prac. dnů Naskladnění do 3 prac. dnů
Varianta
Měrná cena 39 Kč / 1 kg 33 Kč / 1 kg 24,58 Kč / 1 kg 48 Kč / 1 kg
390 Kč 660 Kč 1 475 Kč 120 Kč od 120 Kč    
Značka Krmiva Hulín
Kategorie Oplatkové moučky
 
  • Charakteristika: Jde o jemně mletou, oplatkovou mouku ze dvou druhů potravinářských výrobků bez náplní - lázeňské oplatky a zmrzlinové kornouty. Je to vynikající ztužovač do těsta, který jej navíc i dobře plastifikuje - je snadno tvárné i při vyšší hustotě. Proto se perfektně hodí především jako surovina do boilies, pelet, chytacích i vnadících těst, ale i do krmítkovek a method mixů. Těsto na boilies je pak před vařením pěkně tvárné a plastické.

Bisquit moučka je slazená a ochucená přírodní vanilkou a dalším cukrářským kořením. Je to vyborná zchutňující surovina, na kterou ryby moc dobře a rychle reagují. Velmi příjemně voní, barva se může měnit u různých dodávek dle surovin, od středně hnědé až po světle béžovou.

  • Tip na použití: Bisquit moučka by neměla chybět v žádném těstě na boilies. Nezáleží, zda jde o sladké, rybí či masové – všude je vynikající vnadící i plastifikační složkou. Výborně se pak protlačuje a válí do koulí, těsto je soudržné, ohebné a plastické. Samozřejmě je nutné v něm mít i jiné suroviny zvyšující tvárnost (klíčky, lepek, mouka, aj).   
Doporučujeme:  cca 15 - 25 % do boilies. Do krmítkovek se přidává dle její struktury a složení 25 – 50 %. Čím je hrubší, nebo obsahuje celý partikel, tím více se může přidat oplatkové moučky.
Pokud nemáte jiné pojivové suroviny pro krmítkovky, lze oplatkovou mouku použít i jako hlavní surovinu a to až 50 - 70 % obsahu. Pak ale opatrně s vodou, při velkém zavlhčení příliš lepí.
 
Dobrá rada: Jemně mletá Bisquit moučka je i sama o sobě velmi dobrou surovinou na rychlou výrobu těsta, např. rovnou u vody, a to jak pro chytání, tak  i vnadění. Stačí do ní přidat jen přiměřené množství vody a prohníst do požadované hustoty dle dalšího účelu použití.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu, chladu do cca 20 °C a temnu, bez přístupu slunečního záření.

Spotřebujte nejlépe do 10 měsíců od nákupu. Při nevhodném skladování v teple a vlhku je oplatková moučka náchylná na zaplísnění. Velmi rádi ji také napadají moli, mějte ji proto hermeticky uzavřenou. Pokud se vám to stane, nevyhazujte ji, ale zkrmte co nejdříve rybám, těm moly v krmivu nijak nevadí.